Karin Ögren

Karin Ögren
Karin Ögren

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN ÖGREN (född 1956): komposition, signerad samt daterad Karin Ögren -2007, numrerad 1/3, färglitografi, ca 60x60 cm

Ej examinerad ur ram

824946

2020-10-15