Glas

Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GLAS, 22 dlr, 1900-talets andra hälft, möjligen Böhmen, fasettslipad dekor med förgylld bård, bestående av 7 vitvinsglas, 5 selterglas, 3 tumlare, 7 sherryglas , höjd ca 10,12 samt 17 cm

två med avslag

824949

2020-10-16