Sidobord Greta Grossman

Sidobord Greta Grossman
Sidobord Greta Grossman
Sidobord Greta Grossman
Sidobord Greta Grossman
Sidobord Greta Grossman
Sidobord Greta Grossman
Sidobord Greta Grossman
Sidobord Greta Grossman
Sidobord Greta Grossman
Sidobord Greta Grossman

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, tillskrivet, sybord, mahogny, svarvade ben, höjd ca 74, 65x44 cm

PROVENIENS: enligt uppgift är sybordet Greta Magnusson Grossmans gesällprov vid Kärnans möbeltillverkningsfirma, Helsingborg

Bruksslitage, märken, repor

824955

2020-10-18