Vodkakoppar silver niello
Valmis
2020-10-18
824961
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
VODKAKOPPAR, 6 st., silver, Sovjetunionen 1950/60-tal, niello, invändig förgyllning, höjd ca 6 cm, vikt 178 g
Smärre slitage