Fabritius de Tengnagel oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FABRITIUS de TENGNAGEL (1781 -1849) Fiske i månsken, signerad FEFT samt daterad 18..., olja på duk, ca 82x62 cm

Dukskada, krackelyr

824963

2020-10-16