Vattentunna

Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VATTENTUNNA, tidigt 1900-tal, i koppar, med skopa inuti, ringar i mässing samt trefotsställning i järn, höjd ca 75 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

824966

2020-10-16