Speglar

Speglar
Speglar
Speglar
Speglar
Speglar
Speglar
Speglar
Speglar

Klubbat för:

2 800 SEK

2 500 SEK

SPEGLAR, 1 par, nyrokoko, rikligt skuren dekor, blank och mattföregylld, höjd ca 44 cm

Nagg, bruks och åldersrelaterat slitage

824972

2020-10-16