Klubbat för:
2 800 SEK
2 500 SEK
SPEGLAR, 1 par, nyrokoko, rikligt skuren dekor, blank och mattföregylld, höjd ca 44 cm
Nagg, bruks och åldersrelaterat slitage
824972
2020-10-16