Oidentierd konstnär skulptur

Oidentierd konstnär skulptur
Oidentierd konstnär skulptur
Oidentierd konstnär skulptur
Oidentierd konstnär skulptur
Oidentierd konstnär skulptur
Oidentierd konstnär skulptur
Oidentierd konstnär skulptur
Oidentierd konstnär skulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur i form av kvinna med gris, signerad i gjutningen samt numrerad 15/20, patinerad brons, höjd ca 27,5 cm

Slitage

824974

2020-10-16