Åror

Åror
Åror
Åror
Åror
Åror
Åror
Åror
Åror

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅROR, 2 st, bemålat trä, höjder ca 209 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador, slitage

824985

2020-10-30