FRED ANDERSSON Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989): Komposition, olja på duk, signerad och daterad Fred Andersson -64, ca 43x32 cm

824991

2020-10-23