Nallar 1900-talets början

Nallar 1900-talets början
Nallar 1900-talets början
Nallar 1900-talets början
Nallar 1900-talets början
Nallar 1900-talets början
Nallar 1900-talets början
Nallar 1900-talets början
Nallar 1900-talets början
Nallar 1900-talets början
Nallar 1900-talets början

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NALLAR, 2 st, 1900-talets början, längder ca 60 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador, slitage

824993

2020-10-30