Nallar 1900-talets början
Valmis
2020-10-30
824993
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
NALLAR, 2 st, 1900-talets början, längder ca 60 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Skador, slitage