Skål daterad 1760

Skål daterad 1760
Skål daterad 1760
Skål daterad 1760
Skål daterad 1760
Skål daterad 1760
Skål daterad 1760
Skål daterad 1760
Skål daterad 1760

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

SKÅL, trä, delvis bemålad, daterad 1760, signerad PPS?, höjd ca 9, diameter 18 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

825002

2020-10-30