Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SKÅL, trä, delvis bemålad, daterad 1760, signerad PPS?, höjd ca 9, diameter 18 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage
825002
2020-10-30