Arne Jacobson ´´AJ-lampan´´

Arne Jacobson ´´AJ-lampan´´
Arne Jacobson ´´AJ-lampan´´
Arne Jacobson ´´AJ-lampan´´
Arne Jacobson ´´AJ-lampan´´
Arne Jacobson ´´AJ-lampan´´
Arne Jacobson ´´AJ-lampan´´
Arne Jacobson ´´AJ-lampan´´
Arne Jacobson ´´AJ-lampan´´

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ARNE JACOBSEN, "AJ-lampan", golvlampa, för Louis Poulsen, Danmark, samtida, ursprungligen formgiven 1959, svartlackerad, etikettmärkt, höjd ca 130 cm
en

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, repor, färgbortfall, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

825011

2020-10-18