Matbord David Rosén

Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén
Matbord David Rosén

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAVID ROSÉN, matbord, "Napoli", 1900-talets andra hälft, bok- och mahognyfanér, rund skiva på fyrdelad centralfot,
diameter 115 cm, höjd 73 cm, 3 iläggsskivor à 45 cm
Skador: Något blekt , slitage

Bruksslitage

825014

2020-10-16