Porslinsbrickor Royal Copenhagen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

BRICKOR, 13 st, 1900-talets början, porslin, 12 st Royal Copenhagen, ca 4,5x3,5, cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

825022

2020-10-30