Alfred Montague oljemålning

Alfred Montague oljemålning
Alfred Montague oljemålning
Alfred Montague oljemålning
Alfred Montague oljemålning
Alfred Montague oljemålning
Alfred Montague oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED MONTAGUE (1832-1883): Stadsbild, signerad A Montague, olja på duk, 30x36 cm

Krackeleringar

825068

2020-10-15