Mugg Kina 1800-tal

Mugg Kina 1800-tal
Mugg Kina 1800-tal
Mugg Kina 1800-tal
Mugg Kina 1800-tal
Mugg Kina 1800-tal
Mugg Kina 1800-tal
Mugg Kina 1800-tal
Mugg Kina 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

MUGG, Kina, 1800-tal, porslin, höjd ca 11,5 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

825076

2020-10-30