Oirentmatta

Oirentmatta
Oirentmatta
Oirentmatta
Oirentmatta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, västpersisk, semiantik, 115x240 cm

Langettering med skador, bruksslitage

825077

2020-10-15