Soffbord design Schriever-Abeln
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Danmark, 1960-tal, underrede i betsat lövträ, glasskiva, höjd 53, 135x95 cm
Kuntoraportti
Glasskiva med smärre repor och bruksslitage
825080
Päivämäärä:
2020-10-23