Soffbord design Schriever-Abeln

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Danmark, 1960-tal, underrede i betsat lövträ, glasskiva, höjd 53, 135x95 cm

Kuntoraportti

Glasskiva med smärre repor och bruksslitage

825080

Päivämäärä:

2020-10-23