Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): motiv från Kallskär, signerad roland S, 165/360, färglitografi, bildmått ca 50x40 cm
Ej examinerad ur ram, smärre gulnad
825083
2020-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här