Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): motiv från Kallskär, signerad roland S, 165/360, färglitografi, bildmått ca 50x40 cm

Ej examinerad ur ram, smärre gulnad

825083

2020-10-23