Åke Fribyter Kroken fåtöljer

Åke Fribyter Kroken fåtöljer
Åke Fribyter Kroken fåtöljer
Åke Fribyter Kroken fåtöljer
Åke Fribyter Kroken fåtöljer
Åke Fribyter Kroken fåtöljer
Åke Fribyter Kroken fåtöljer
Åke Fribyter Kroken fåtöljer
Åke Fribyter Kroken fåtöljer

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE FRIBYTER, "Kroken", fåtöljer, 1 par, Nelo möbler, 1970-tal, brun skinnklädsel och böjträ i bok, bredd ca 76 cm, sitthöjd ca 38 cm,

Formgivna 1974

Bruksslitage, fläckar

825084

2020-10-17