Åke Fribyter Kroken

Åke Fribyter Kroken
Åke Fribyter Kroken
Åke Fribyter Kroken
Åke Fribyter Kroken
Åke Fribyter Kroken
Åke Fribyter Kroken
Åke Fribyter Kroken
Åke Fribyter Kroken
Åke Fribyter Kroken
Åke Fribyter Kroken

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE FRIBYTER, "Kroken", fåtölj, Nelo möbler, 1970-tal, brun skinnklädsel och böjträ i bok, bredd ca 76 cm, sitthöjd ca 38 cm

Formgiven 1974

Bruksslitage

825085

2020-10-17