Tavlor ett par omkring 1900

Tavlor ett par omkring 1900
Tavlor ett par omkring 1900
Tavlor ett par omkring 1900
Tavlor ett par omkring 1900
Tavlor ett par omkring 1900
Tavlor ett par omkring 1900

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAVLOR, ett par, omkring 1900, sannolikt Indien, blandteknik på papper, ca 31x24 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Glasskada
1 st målning med lagning
Fläckar

825093

2020-10-30