Souvenir tryck White Star Line

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

WHITE STAR LINE SOUVENIR, "Oceanic", tryck, 1899, ca 15x22 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador

825097

2020-10-30