Motorcyklar
Klubbat för:
1 500 SEK
1 200 SEK
MOTORCYKLAR , 2 st, 1950-tal, Tipp & Co motorcykel "Tco 598", polismotorcykel med förare, litograferad plåt, friktionsdriven, batteridriven lykta, längd 28,5 cm, Schuco Motordrill 1006, litograferad plåt med förare, urverksdriven, längd ca 12,5 cm, dessutom medföljer Alps anka på trehjuling, utverksdriven med "kvack" ljud, läng ca 11 cm
Saknas delar, bl.a stödhjul samt lykta på polismotorcykeln, diverse skador,
825098
2020-10-16