Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BO E LUNDQVIST (Sverige, Född 1934): 4 st, färglitografier, kompositioner, tre av dem signerade och numrerade, 57 x 45 cm, 62 x 44,5 cm, 2 st 47,5 x 62,5 cm.
Veck.
825110
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här