Bo E Lundqvist

Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BO E LUNDQVIST (Sverige, Född 1934): 4 st, färglitografier, kompositioner, tre av dem signerade och numrerade, 57 x 45 cm, 62 x 44,5 cm, 2 st 47,5 x 62,5 cm.

Veck.

825110

2020-10-30