Byrå med uppsats senbarock

Byrå med uppsats senbarock
Byrå med uppsats senbarock
Byrå med uppsats senbarock
Byrå med uppsats senbarock
Byrå med uppsats senbarock
Byrå med uppsats senbarock
Byrå med uppsats senbarock
Byrå med uppsats senbarock
Byrå med uppsats senbarock
Byrå med uppsats senbarock

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med uppsats, 1700-talets mitt, senbarock, ek, draghantag i förgylld mässing, utdragbar skrivskiva, höjd 98, 100x60 cm, nyckel finns

Nyckel finns, uppsatslåda låst, sprickor och ytskador, , lös bit till skrivskiva medföljer, beslag med sliten förgyllning,

825112

2020-10-14