Louis Sparre

Louis Sparre
Louis Sparre

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964): litografi, Anders vid frukostbordet, signerad och daterad 1919 , dedikation till Oscar Douglas, ca 18x23 cm

825123

2020-10-23