Billmark färglitografi med akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL JOHAN BILLMARK (1804-1870): (2) Sigtuna resp Skokloster, utgiven av Lemercier Paris, färglitografi med akvarell, bildmått ca 24,5x38 cm

825128

2020-10-14