Väggur allmoge
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGUR, allmoge, skuren dekor, urtavla med romerska siffror, diameter 38 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Kuntoraportti
Nyckel samt pendel medföljer
Urtavla med glas med skador
Slitage
825133
Päivämäärä:
2020-10-30