Väggur allmoge

Väggur allmoge
Väggur allmoge
Väggur allmoge
Väggur allmoge
Väggur allmoge
Väggur allmoge
Väggur allmoge
Väggur allmoge

Klubbat för:

5 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VÄGGUR, allmoge, skuren dekor, urtavla med romerska siffror, diameter 38 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Kuntoraportti

Nyckel samt pendel medföljer
Urtavla med glas med skador
Slitage

825133

Päivämäärä:

2020-10-30