Salvador Dali färgetsning

Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Portrat de Toulouse-Lautrec, ur Quinze gravures, 1968, signerad och numrerad Dali 24/75, färgetsning på japanpapper, 12,5x17,5 cm

825157

2020-10-14