Coaster
Valmis
2020-10-14
825163
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
COASTER, 8 st, 1900-tal, nysilver, bl.a England, delvis med bottenplattor i trä, höjd ca 3-5 cm, innerdiameter 6,5-10 cm
Brukslitage