Klubbat för:
1 400 SEK
1 200 SEK
COASTER, 8 st, 1900-tal, nysilver, bl.a England, delvis med bottenplattor i trä, höjd ca 3-5 cm, innerdiameter 6,5-10 cm
Brukslitage
825163
2020-10-14