Skulptur Burma

Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDAHFIGUR, Burma, 1900-talets mitt, skulpterat trä, bemålad, delvis förgylld, höjd ca 103 cm

Sockel m spricka, mindre avslag

825191

2020-10-14