Barskåp Art Deco

Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco
Barskåp Art Deco

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1930-tal, Art Deco,bl.a bonad björk, lös topp glasskiva, gummiklädda hjul, höjd 71, 71x42 cm

Fanerskada på låda nedtill, bruksslitage, nyckel medföljer samt 2 extra beslag

825196

2020-10-14