Golvljusstakar

Golvljusstakar
Golvljusstakar
Golvljusstakar
Golvljusstakar
Golvljusstakar
Golvljusstakar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLJUSSTAKAR, 2 st., barockstil, 1900-tal, tenn och gulmetall, höjd ca 50 och 53 cm

Tenn-ljusstake med lagningar och bucklor

825199

2020-10-26