Magnus Creutz

Magnus Creutz
Magnus Creutz
Magnus Creutz
Magnus Creutz
Magnus Creutz
Magnus Creutz

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGNUS CREUTZ (1909-1989): "Stilleben", signerad Creutz, olja på duk, ca 38x46 cm,

UTSTÄLLD:
Lilla Galleriet 1947 Stockholm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

825200

2020-10-24