Lindomestolar
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6st, 1900-talets första häft, Lindome, björk, skuren dekor i form av druvklase och äggstav, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 46 cm
Omfattande slitage och skador, kraftigt renoverade
825207
2020-10-15