Lindomestolar

Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6st, 1900-talets första häft, Lindome, björk, skuren dekor i form av druvklase och äggstav, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 46 cm

Omfattande slitage och skador, kraftigt renoverade

825207

2020-10-15