Carl Axel Krawe akvarell

Carl Axel Krawe akvarell
Carl Axel Krawe akvarell
Carl Axel Krawe akvarell
Carl Axel Krawe akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL AXEL KRAWE (1886-1943): Mor och barn, signerad Krawe, akvarell, ca 29x23 cm

Ej examinerad ur ram

825210

2020-10-23