Lars Hillersberg grafiskt blad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004), efter John Erik Franzén: "Motorintresserad Kungdom", signerad Lars Hillersberg 1961, grafiskt blad, ca 28x35 cm
PROVENIENS: Köpt direkt av konstnären under en tågresa

825211

2020-10-15