Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
GARDINER MED LAMBREKÄNG, 1960-tal, mönstrat tyg med tulpaner i rader, fodrade, lambrekängens mått 270x125 cm, gardinerlängder 1 par, 270x125 cm.
Bruksslitage, fläckar.
825216
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här