Gardiner med lambrekäng 1960-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

GARDINER MED LAMBREKÄNG, 1960-tal, mönstrat tyg med tulpaner i rader, fodrade, lambrekängens mått 270x125 cm, gardinerlängder 1 par, 270x125 cm.

Bruksslitage, fläckar.

825216

2020-10-26