Remmare

Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REMMARE, 15 st, glas i varierande utförande, cuppor med gravyr i form av druvklasar och vinblad, 1900-tal, höjd ca 19 - 20 cm

Bruksslitage

825219

2020-10-16