Janeric Johansson litografi

Janeric Johansson litografi
Janeric Johansson litografi
Janeric Johansson litografi
Janeric Johansson litografi
Janeric Johansson litografi
Janeric Johansson litografi
Janeric Johansson litografi
Janeric Johansson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JANERIC JOHANSSON (född 1950) "Konferens", signerad Janeric Johansson, numrerad 87/225, färglitografi, bildmått ca 33 x 29 cm

insekter bakom glaset

825224

2020-10-21