Helmut Mantel

Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Travhästar, signerad E.H. Mantel, olja på duk, ca 104x130 cm

825226

2020-10-14