Buffé 1900-tal

Buffé 1900-tal
Buffé 1900-tal
Buffé 1900-tal
Buffé 1900-tal
Buffé 1900-tal
Buffé 1900-tal
Buffé 1900-tal
Buffé 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BUFFÉ, 1900-talets slut, överstycke med vitrin, höjd ca 202, 156x49 cm

Slitage, märken

825227

2020-10-18