Utdragsoffa

Utdragsoffa
Utdragsoffa
Utdragsoffa
Utdragsoffa
Utdragsoffa
Utdragsoffa
Utdragsoffa
Utdragsoffa
Utdragsoffa
Utdragsoffa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTDRAGSSOFFA, 1800-talets första hälft, Karl Johan, bemålad, sitthöjd ca 46, längd 74, totalt djup 60 cm

Senare bemålad, bruksslitage

825228

2020-10-15