Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1930/40-tal, funkis, björkfanér, två lådor, hyllplan samt skåpdörr, draghandtag i metall, höjd ca 75, 120x27 cm, nyckel finns
Slitage, fanérskador
825231
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här