Stig Lindberg "Blå ster"
Valmis
2020-10-16
825234
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
STIG LINDBERG. "Blå Aster" Gustavsberg, 26 delar, 6 kaffekoppar med fat, 3 tekoppar med fat, 17 assietter, fat utan kopp medföljer.
Bruksslitage, enstaka nagg och hårspricka