Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STIG LINDBERG. "Blå Aster" Gustavsberg, 26 delar, 6 kaffekoppar med fat, 3 tekoppar med fat, 17 assietter, fat utan kopp medföljer.
Bruksslitage, enstaka nagg och hårspricka
825234
2020-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här