Stig Lindberg "Blå ster"

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

STIG LINDBERG. "Blå Aster" Gustavsberg, 26 delar, 6 kaffekoppar med fat, 3 tekoppar med fat, 17 assietter, fat utan kopp medföljer.

Bruksslitage, enstaka nagg och hårspricka

825234

2020-10-16